Naujienos

On-line automagnetolų apsaugos kodų skaičiuoklė www.radio-code.lt

Patalpinta 2009 10 20

exampleJei įsigijote naudotą automobilį ir keitėte akumuliatoriaus bateriją, jūsų automagnetola greičiausiai paprašys įvesti keturių skaičių apsaugos kodą. Paprastai jis turėtų būti kartu su automobilio dokumentais (ant automagnetolos paso - vizitinės kortelės dydžio dokumento), tačiau dažniausiai jo nebūna. Šį koda galite nemokamai sužinoti mūsų naujoje svetainėje www.radio-code.lt.

Reikalinga tik paprasta registracija. Jei esate automobilių serviso darbuotojas ir ši paslauga reikalinga pastoviai, galite pasinaudoti ir mokamomis funkcijomis (Renault automagnetolų iškodavimas), įsigyti prietaisus ir programatorius, informaciją.

ATOMIS - elektroninių produktų parduotuvė www.codecard.eu

Patalpinta 2009 10 20

examplePastoviai atnaujinama ir tobulinama mūsų elektroninė parduotuvė www.codecard.eu . Čia jūs galite įsigyti naujausius mūsų produktus ir programas.

Taip pat galite rasti retų automobilių elekronikos remontui skirtų mikroschemų, tranzistorių, LCD displėjų, mechaninių dalių, transponderių, automobilinių raktų ir kt.

Naujausias automobilinės elektronikos portalas www.tuning-data.com

Patalpinta 2009 10 20

exampleŠis portalas skirtas prekybai reta ir sunkiai gaunama informacija, susijusia su automobilių elektronika, automobilių elektronikos EEPROM failais, remonto sprendimais, technine informacija, "chiptuning" failais

Patogus informacijos gavimo būdas visiems, kas nenori vargti ilga laiką bandydami atrasti tai, kas jau yra atrasta. Galima tiesiog nusipirkti programą ar informaciją www.tuning-data.com.

On-line automobilių elektronikos programavimo įrankių portalas www.carprogonline.com

Patalpinta 2019 02 04

exampleŠis portalas skirtas pasiekti unikalius automobilių elektronikos programavimo įrankius realiu laiku (on-line). Jame yra įrankiai skirti on-line airbag kompiuterių programavimui, on-line variklio valdymo blokų (ECU) programavimui, adaptacijai ir remontui, on-line automobilių radijų kodų skaičiavimui, on-line Volkswagen-Audi Group (Audi, Seat, Skoda, VW) ABS blokų remontui bei adaptacijai, ir daugelis kitų.

Portale ęsančių įrankių veikimas yra pilnai automatizuotas, todėl reikiamą darbą atliksite nepriklausomai nuo to kur ęsate ir bet kuriuo laiku – portalas www.carprogonline.com aktyvus visą parą, visomis savaitės dienomis.